Sezon przedświąteczny uznajemy za otwarty! Do wigilijnej kolacji zostało nieco ponad trzy tygodnie, które upłyną z pewnością zbyt szybko. Mamy sposób na to, by ten czas nie był zbyt stresujący.

Kalendarz adwentowy Boże NarodzenieFot. Pixabay.com

Wieczerza, do której siadamy 24 grudnia, to najpiękniejsza kolacja w roku. Magii Bożego Narodzenia nie sposób się oprzeć, ale paradoksalnie im do niego bliżej, tym bardziej jesteśmy zdenerwowani. Bieganie za prezentami, szukanie tej jednej, jedynej choinki, lepienie uszek, sprzątanie domu, sprawdzanie, czy lampki aby działają. A jaka ryba w tym roku? I czy ktoś już zorganizował kartki do wysłania? Na pewno to znacie...

Wypełniony gorączkowymi przedświątecznymi przygotowaniami grudzień minie szybko, dlatego przygotowaliśmy dla Was praktyczne pomoce, które ułatwią Wam zorganizowanie fantastycznych świąt i jednocześnie już dziś wprawią Was w ten niepowtarzalny, czarodziejski nastrój: świąteczny planner i listę zakupów. Z nimi łatwiej będzie zrealizować wszystkie grudniowe zadania i powitać pierwszą wigilijną gwiazdkę w spokoju, z szerokim uśmiechem na twarzy.

 Wolicie święta w wysumblimowanym stylu vintage czy zwariowane, przywołujące na myśl czas dzieciństwa?

Pobierzcie pliki w wersji gotowej do druku i przekonajcie się, który klimat odpowiada Wam bardziej!

Świąteczny planner i lista zakupów 2017Święta w stylu vintage - planner i lista zakupów 2017         

Radosny planner i lista zakupów 2017Radosny planner i lista zakupów 2017 


Komentarze (0)

Ocena 0 z 5 na podstawie 0 głosów
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Opublikuj komentarz jako gość.
COM_KT_RATE_THIS_POST:
Załączniki (0 / 2)
Udostępnij swoją lokalizację

BLOGOSFERA

#diy